Cookie Consent by TermsFeed

Apsaugos darbuotojai parduotuvėse

Labai detaliai aprašyta kas būna ir kaip gali nutikti. Tiesa sakant, visa tai matau kaskart tik vieno prekinio ženklo tinkle - Senukuose. Kadangi viskas aprašyta tik kaip gali nutikti, bet ne kokias teises turi klientai, spėju, kad tai Senukų užsakytas straipsnis. BEt paskaityti verta kiekvienam.

O čia mano trumpas komentaras:

Išeidinėjate iš prekybos centro, jus užkalbina apsaugos darbuotojas ir mandagiai paprašo parodyti kuprinės, rankinės, pirkinių maišelio turinį

Tikrai, lankausi statybinių prekių parduotuvėse dažnokai. Tačiau niekada nemačiau apsaugos darbuotojo ar kasininkės prašančių parodyti moteriškos rankinės turinį. Nesvarbu kokio dudžio ji yra. O kitiems galiu pasakyti - Jūs turite teisę nerodyti savo kuprinės ar rankinės turinio. Apsaugos darbuotojai niekada nekvies policijos, jei neturi įrodymų, kad kažką vagiate. Aš niekada nevagiu, todėl visada atsisakau parodyti. Jūsų negali ir sulaikyti apsaugos darbuotojai tik todėl, kad jiems noris patikrinti kameras ir pažiūrėti kur ėjote. Tegu kviečia policiją, jei nori jus sulaikyti. To jie niekada nedaro jei nieko nevogėte.

Apsaugos darbuotojai ir pardavėjos - žmonės. Jiems liepė - jie daro. Tačiau jūs irgi žmogus ir tai nesuteikia jiems teisės apžiūrinėti jūsų asmeninius daiktus.

Palikite komentarąKomentarai
 • Algis

  Neverkslenkit,nera ko bijot jei nevagiat tegu pasiziuri,jei nerodot kuprines turinio,reiskia kazka slepiat!

 • Ženia

  manęs paprašė išversti rankinės turinį prizmoje. kasininkė. matai, net nepagalvojau kad neprivalau.

 • saulius

  Apaugos darbuotojas neturi teises jūsų neįleisti į dėl to, kad nešaties kuprine, galite neštis ka norite. Jei sustabdys sakykite, kad ten yra vertingu daiktu o palikti stintelėje negaliu, nes už daiktus paliktus stintelėje parduotuve neatsako, tad nesuosi su savim o jus neturite teises manęs neįleisti. apsaugos darbuotojas gali jūsų neįleisti tuomet kai esate neblaivus ar kelete pavoju aplinkiniams. Tam turi būti įrodymai vaizdo medžiaga arba parduotuves lankytoju liudijimai. jei turite klausimu kreipkities esu buvęs apsaugos darbuotojas:))

 • Mantas

  Na, mane ir mano draugę Senukuose dažnokai patikrina, jei būname su kuprinėm. Tiesa, dabar įeinant apsauginiai tiesiog paklausia, ar nesinešame nieko, kas galėtų būti lentynose, o kasininkės prieš paprašydamos parodyti kuprinių turinį, atsiprašo. Pažanga, sakyčiau ;)

 • Jonas

  Mane užknisa senukų perteklinis asmens duomenų rinkimas už nuolaidą.

 • Rytis

  Senukuose yra tekę būti sulaikytam apsaugos, nes maišelyje turėjau gretimoje parduotuvėje nupirkto alaus, kuriuo Senukai net neprekiauja. Apsaugos darbuotojas mane tiesiai šviesiai kaltino vagyste tol, kol savo nuožiūra neišsitraukiau telefono ir pats neiškviečiau policijos. Beje, kamerų įrašų žiūrėti taip pat nesutiko.

 • Dalius

  Manes į senukus yra neileide. Ir ne viena karta... vien dėl to kad turėjau kuprinę (mazesne nei kai kuriu moteriskiu tases).