Cookie Consent by TermsFeed

Apie stovinčius ir judančius darbus

Visų pirma pasiguosiu, kad meistras nuo šešadienio visiškai nieko nepadarė. Sekmadienį jam reikėjo išvažiuoti, vakare grįžo. Grįžo be rakto, nes jį paliko pas kažkokią savo sugyventinę, kuri jo nebeįsileido. Sekmadienį vėlai važiavau tik dėl rakto. Pirmadienį su juo kalbėjau telefonu, tai sakė normaliai sekasi. Antradienį kalbėjau, sakė dar visko turi ir, kad atvažiuočiau trečiadienį. Trečiadienį nekėlė telefono. Šiandien ryte planavau važiuoti, bet užvažiavus į degalinę ir prisipylus kuro, mano mašina sugalvojo nebesikurti. Taigi, teko pėsčiom grįžti namo, pasiimti brolio ir važiuoti jau į darbą. Per pietus nuvažiavau - nieko nedaryta, jo nėra. Pakalbėjau su kaimynais, kurie dar ten gyvena, pasirodo jis tik nakvoti grįžta, o dienomis jo nebūna. Taip visą šią savaitę. Palikau kitą spyną ir pasakiau, kad jei jos nepakeis, tai teks senąją nudaužti. Suprantu, kad prisnigta ir gal ant stogo nėr kaip lipti, bet yra kitų darbų, plius nuo stogo nuvalius sniegą, jis greičiau nutirptų.

Tuo pačiu reikia terasai metalo konstrukcijas ruošti. 120x120 kvardatines kolonas pakeičiau 108 apvaliais vamzdžiais, o tarp jų turi įsivirinti U raidės konstrukcijos, kurios vėliau laikys terasos grindis. Jas taip pat sugalvojau pakeisti apvaliais vamzdžiais. Priežastis paprasta - sutaupysiu daug pinigų (nes vamzdžius galiu gauti pigiau). Problema - neaišku ar atlaikys krūvį. Taigi, turiu draugą Virgį, kuris mokėsi statyboje ir tokius dalykus išmano. Paprašiau ir paskaičiavo. Terasa sudaro trys dalys po 3x3 metrų. Taigi, kiekviena iš čių dalių gali drąsiai atlaikyti 8 tonas. Manau pakankamas svoris :) Taigi, kitą savaitę bandysiu organizuotis šių konstrukcijų atvežimą ir suvirinimą.

Kodėl noriu dar šiemet pradėti terasą? Pagrindinė priežastis - reikia sunaudoti medieną iki paliekant viską žiemai. Jos nemažai sueis terasos stogui.

Čia paveikslėlis kaip yra daroma terasa:

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Po savaitgalio :)

 • Virgis

  Naujienu senokai bebuvo... Gal jau ziemos miegas?

 • Siglas

  Pats irgi užbaiginėju namą Salininkuose. Nėra per didelė ta sklypo kaina. 1 a. vidurkis Salininkuose kažkur apie 15 tlt.

 • Virgis

  2:2007-11-29 10:44 Sklypo kaina dar karta... Zmogau, a pabludai. Soduose zeme skaitosi kaip ir ZU paskirties, tik turi priedeli - KITA (sodai). Ir joje zymiai paprasciau su visokiomis statybomis ir pan. Nei tau ukininku but, nei paskirti keist norint statytis. O kas buvo pries pora metu, pamirsk. Tokiu kainu kazin ar daugiau beregesim... Salininkuose 95m soda su neirengtu 100m2 namu prase 20.000 LTL. Tokio kaina dabar maziausiai 10 kart didesne butu.

 • to Sklypo kaina dar karta

  pries pora metu salia ju pardavinejo kaimynai 6a. sklypa su sandeliuku uz 4000lt. Pries pora metu ir bananai buvo geltonesni ... :) Zmogus is lemputes gi nepirko sklypo, muset, palakste viena kita menesiuka. Jei gali nusipirkti pigiau- pirk, jei ne - kam zmogenui dusia grauzt ??

 • Sklypo kaina dar karta

  Vilnietis as esu.Beje tenka daznai lankytis Salininkuose nes uosviai ten soda turi. Ir pries pora metu salia ju pardavinejo kaimynai 6a. sklypa su sandeliuku uz 4000lt. Bet nepirkom,nes turiu buta ir zemes 1,5ha 8 km i siaure nuo Vilniaus(neparduodu). Ir ten kiek domejausi z.u. paskirties zeme kainuoja 3000-3500lt uz ara. O cia dar toliau nuo miesto sklypas ir dar prie oro uosto ir 17 t.lt uz ara? Kazkaip perdaug.

 • vytas911

  ups, matyt kažką būsiu supainiojęs dėl arų.. bet kažkaip beskaitinėdamas tavo dienoraštį buvo lyg užsifiksavę 6 arai... na 11 arų jau geriau :)

 • nuo

  Iš kur jūs ištraukėte 6 a? Sklypas 11 arų prie pat miško. Kai kam miškas ypatingas, kai man ne.

 • vytas911

  kiekvieno asmeninė nuomonė ir pasirinkimas, ir aišku 50 arų už tokią sumą, tokioj vietoj - neįmanoma, kita vertus, kaip jau sakiau - mano nuomone, 170 gabalų už nieuokuo neįpatingą 6 arų sklypą, neįpatingoje vietoje - perdaug. Statybų kainos - kitas klausimas. Jei patiki darbus statybininkams, o pats lieki nuošalyje (kaip šiuo atveju buvo su pamatais) kainos kerta per kišenę... žinoma pačiam daryti pigiau, bet laiko reikia daaaaug.

 • jonasss

  ne visi supranta kas siais laikais yr statybos, ir kokios kainos ju.faina paskaitinet, cia yra daug naudingos informacijos.aisku tiems kas ja supranta, ;) sekmes Virgi.

 • nuo

  Na tam, kuris mano, kad 50 arų už tiek neverta pirkti, tai galiu pasiūlyti tik nusipirkti butą. Bus geriausia. O kur pamatai auksiniai, tai taip pat galiu pasidomėti kainomis :)

 • Virgis

  2: Sklypo kaina. o is kur tu esi, zmogau? Nuvaziuok i Eisiskiu pl., ten ne tokios kainos bus... O del pamatu, tai kaina visai normali.

 • g

  jo o kurioje cia vietoje. beje tavo pamatai turbut auksiniai:)

 • Sklypo kaina

  Bet sklypo kaina tai ohoho. Na nebent ten puses hektaro sklypas tada suprasciau. Ir tai dar uz 50 aru pamastyciau ar verta pirkti.

 • nuo

  Labai paprasta iš ten esančios sumos atimti 170 000 Lt :)

 • g

  del pinigu kairiam kampe: atskirt sklypo islaidas nuo statybu, bus idomiau stebėti. (bent jau as taip darau:), nes esu irgi panasioje statybų stadijoje. *cia tik patarimas

 • urokas

  nė bum bum apie statybas nenutuokiu, ir iš kur jūs čia visi tokie protingi?:)

 • vytas911

  įdomiai (bent jau tame piešinuke) sugalvotas lietlovio paslėpimas. aišku nepatogu būtų remontuoti reikalui esant, bet pati idėja tai tikrai verta dėmesio.