Cookie Consent by TermsFeed

Alaus taškų pardavėjai

Dažniausiai alų perku pilstomą. Dabar su pilstomo alaus taškų tankiu yra labai nebloga situacija. Situacija labai nekokia su ten dirbančiais žmonėmis. Ne su visais, bet tokių keistų yra nemažai. Kelis keistesnius atvejus papasakosiu.

Šiaurės miestelyje Vilniaus alaus taške dirbdavo vaikinas, kuris pakankamai naglai kaulydavo arbatos. Jis linksmas, bet tie bajeriai kas minutę apie arbatą greitai užknisa. Tiesa, tai buvo dar sename taške.

Baltupiuose esančiame Vilniaus alaus taške atėjos kaskart galvoji ar labai ar mažiau nei labai bus susiraukęs pardavėjas.

Baltupiuose prie Maximos esančiame taške su pardavėju ilgai buvo viskas gerai. Tačiau ten atsiradę „baro“ lankytojai ne tik stipriai gadina vaizdą, bet ir kvapelį nekokį duoda. Visos pilstymo vietos yra registruotos kaip barai.

Madoj (dabar Pasidaryk pats) esantis taškas yra labaai keistas. Ten pora kartų teko nusipirkti surūgusio alaus. Niekas net negalvojo man grąžinti pinigų kai atėjau kitą dieną. Bet jie pastoviai nedirba, tai neaišku kodėl, tai dėl techninių kliūčių ir pan.

Pašilaičių Norfoje yra Rinkušių alaus pilstymo taškas. Va su juo pakankamai viskas normaliai. Normaliai kalba, bendrauja ir aptarnauja.

Viršuliškėse prie gaidžio atsidaręs taškas iš pradžių mane stipriai nudžiugino. Tačiau dabar tai tapo ta viena kur „man daugiau nebepils“. Paskutinį kartą ten užsukus vėl buvo kitas pardavėjas. Šį kartą atrodantis kaip bomžas. Netvarkingas, purvinais nutampytais drabužiais... Įpylė alaus, padaviau jam 200. Jis man: „aš ne milijonierius“. Supratau, kad pardavėjas iš visų pusių žiūrint yra maladec. Sakau: „tai ką man dabar daryti?“. Tai nueik ten už kampo antram aukšte yra kavinė ir pabandyk pasikeisti. Aha... kaip šauksi taip atsilieps. Išėjau. Jis pamatęs, kad ne į tą pusę išbėgęs paklausė ar neisiu keistis ir išgirdęs neigiamą atsakymą pasakė: „tada daugiau nebepilsiu“. Aha... :)

Dar vienas normalus taškas yra Naujininkuose Biržų alaus. Ten su pardavėju labai tvarkoj yra. Netvarkoj su išvaizda. Kai kuriuos gąsdina vietinė publika, kuri man yra visai ne minusinė. Bet todėl, kad jie pastoviai ten leidžia laiką bendraudami ir žaisdami kortomis. Man gražu kai ne tik moksleiviai eina į barus.

Tikiu, kad mano nuotykiai tik gėlytės, bet kažkaip keistoka  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Automobilių nuoma

  Tai kai kaulyja arbatos, tai nueini nusiperki pakelį arbatos ir jam išimi vieną maišelį :)

 • arturas

  pasilaiciu naujoj norfoj pilstomas alus visai niekad, visad einu ten tik del Birzu senovinio, kold dirbo tas vyresnis vyrukas tai viskas ok buvo, bet kai predejo keistis pieniai visokie, ir dar tokie nepatenkinti, be biskio nx tave gali pasiust...

 • Algyzo

  Bižų alaus pilstykla Naujinkuose išties įdomi vietelė, pirmą kartą užėjus gali pasirodyti kiek baisoka, bet alus pas juos visada geras, o pardavėjui-savininkui tikrai reikėtų pasitemti ir apsirengti tvarkingiau...

 • Alus

  Nu ponas ROMAI sitoj vietoj truputi ir nusisnekejote. Jeigu jums patinka prekybos centru siulomi alus tai jums pasiseke. Bet yra zmoniu kuriems patinka gyvas ir skanus alus, o ne high gravity birzgalas. O gero alaus prekybos centre nedaug.

 • nuo

  Romai, galima ir parduotuvje pirkti pigiausią alų. Juk aluje svarbiausia laipsniai

 • Romas

  Tie pilstomi alaus barai dabar kaip ir ekologiski produktai, vaikosi zmones madu nors paprasciau nueiti nusipirkti prekybos centre be jokiu bomzu zvilgsniu.