Cookie Consent by TermsFeed

Akcijos kurios veža: Lietuvos geležinkeliai

Kartais susėda „dėdės“ ir sako:

- Sugalvokime kažką. Visi turi nuolaidų korteles, o mes ne. Gal pasidarom ir mes?

„Puiki idėja“ neliko be atsako ir Lietuvos geležinkeliai turi nuolaidų korteles. Kad viskas būtų kuo paprasčiau, parašė instrukcijas, kurias perskaičius sužinojau daug įdomaus.

Kortelės mokestis - 2 Lt (pametus - 4 Lt). Ją užsisakius reikia laukti ir po to patiems dar kartą važiuoti atsiimti.

Čia be komentarų.

 

Nuvažiavę nuo 2 iki 5 kelionių per mėnesį, kitą mėnesį gausite 2 proc. nuolaidą vienkartiniams vietinio susisiekimo kelionės bilietams (daugiau - 5%).

Tiek kartų važiuojantys žmonės - turi mėnesinius bilietus. Bet jų mėnesiniams bilietams nuolaida negalioja. Jei aš važiuoju kiekvieną savaitę traukiniu į Kauną (nelabai įsivaizduoju to, bet tarkim), tai galiu gauti net 5% nuolaidą. Taigi, 8 kartai su 5% nuolaida man sutaupytų net 6,40 Lt. Labai didelė suma nuo išleistų 128 Lt. Jei aš važiuoju du kartu per mėnesį, tai išleidžiu nebe 32 Lt, o 31,36 Lt. Sutaupau net 64 centus!

 

Jeigu keliaujate nedaug – vieną, du ar tris kartus per mėnesį, siūlome rinktis Fiksuotą nuolaidos tipą. Taip Jūs turėsite nuolatinę 2 proc. nuolaidą ir gausite papildomas komercines nuolaidas.

Patys prieštarauja sau. Čia jau galima važiuojant vieną kartą per mėnesį ir gauti nuolaidą. Anksčiau rašė, kad bent du.

 

Jeigu keliaujate daugiau nei penkis kartus per mėnesį skirtingomis kryptimis...

Čia jau atsiranda rekalavimas keliauti skirtingomis kryptimis? 

 

Esu bambeklis, bet tokios „akcijos“ ir nuolaidos - žudo.  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Anonimas

  Dabar sia vasara keliaut su sia korta iki 26m ir pateikus asmens pazimejima po Lietuva nuolaida 30% nu tj va yra siokia tokia nuolaida.

 • Džiugas

  Esminį dalyką praleidai: savitarnos (www.litrail.lt/lojalumas) įvertinimą. Beje, neturėtų likti nepastebėta ir tai, kad traukinio bilietus galima nusipirkti internetu, adresas būtų https://10.10.1.1/wps/myportal/!ut/p/c1/... (nuoroda atsiranda prie konkretaus reiso bilieto kainos, renkantis Keleivių vežimas -> Tvarkaraščiai).

 • to Dra

  Del GSMR: tai ERTMS-Europos gelezinkeliu eismo valdymo sistemos-diegimo pradzia. Ir niekas cia nieko is lempos nesusigalvojo. Nori ES fondu pinigu-turi daryt kaip Europa sokdina. Kaip sakant, patys balsavot referendume uz, tai dabar bukit mieli,nebambekit :)

 • Dra

  O ko cia nesuprast? Na sugalvojo plana, kaip nuplauti dar truputi pinigu, t.y. padare ale nuolaidu korteles, kurios zmonems visiskai neapsimoka. Paskelbe konkursa, laimejo kokie nors pirties draugai su savo firmele ir pasidalino pinigelius.

  Cia panasiai kaip LG sugalvojo tureti SAVO GSM rysi, kad galetu masinistai tarpusavyje ir su stotimis bendrauti. Paskelbe konkursa, pastate antenas prie gel. keliu na ir bendrauja dabar. Tipo tam, kad jei kokia avarija, bus nerysio zonoj tai ir viskas. Na tokia investicija tai turetu atsipirkti... mm... gal po 1000 metu? Kiek traukiniu avariju Lietuvoj buna? Nepatogiau isigyti palidovini telefona ir ji naudoti esant avarijai, t.y. beveik niekada?

  Visi nori pragyventi :) bet jie nori dar ir l.gerai gyventi

 • smalsutis

  Lietuvos gelezinkeliai cia kaip Lietuvos telekomo kompanija- vienodas mentalitetas. Nuolaidos gauni 1.60 lt per menesi, o 3 katus vaziuoju i stoti pasiimti korteles. Tai jas turetu metyti po visus supermarkerius kad tik zmones LG vaziuotu. Na jo..

 • mo

  nieko cia bambeblisko, daugiau tokiu pastebejimu.

  nesuprantu net ir nepagalvojimo siusti korteles pastu. na ok papildomos islaidos, bet esme tai juk LITRAIL reklama.

  ir turetu rasti (iskaiciuoti) buda dziaugtis kontaktu duombaze ir atrasti malonumu reklamuotis zmonems tiesiai i pasto dezute.

 • hihi

  Kvaila nuolaida. Matyt pamiršo, kad pas juos kainos ir taip nesveikai mažos. :-)

 • Dalius

  Čia tipinis valdiškas požiūris į reikalą. Padarė dėl to kad simuliuoti veiksmą (progresą). O kad pagalvoti kaip tai veiks.. priktrūko laiko ar kompetencijos.

  Panašūs gudruoliai sukūrė ir Kauno švaros e-paslaugas, ir lietuvos banko vertybių rezervavimo sistemą...

 • simas

  pralinksmino :) nuostabus verslo planiukas. ka-čing :D

 • buržujus

  Nuolaidą žudo nuolaidos :) Tai kas bus, kai bus daug nuolaidžiukų? :))