Cookie Consent by TermsFeed

Adresas

Mano sklypo adresas yra: 23 sklypas, SB „Tyla“, Salininkai. Kaip ir sunkoka surasti. Taigi, reikia sklypui suteikti adresą. Nuvažiavau į Naujininkų seniuniją, užpildžiau prašymo formą ir po mėnesio turėsiu naują adresą: Kelmijos sodų 24-oji g. 47.

Šią savaitę turėčiau gauti pamatų projektą su pasiūlymu. Siūsiu dar kokiai vienai ar dviem firmoms projektą ir, gavęs pasiūlymus, apssipręsiu kas man darys pamatus. Kai tik sužinosiu dėl pamatų - tuo pat metu turiu gauti ir sienų konstrukcijų paskaičiavimus. Reiškia užsakinėsiu medieną. Vis dar ieškau kokio vagonėlio. Jo reiks susidėti daiktus statybų metu. Galvoju apie idėją papigiai įsigyti metalinį garažą. Įdomu ar tik galima rasti papigiai. Vieną vagonėlį už 400 Lt pražiopsojau. Daugiau nerandu jokių alternatyvų iki 1000 Lt.

Palikite komentarąKomentarai
 • ff

  Nuvažiuok į karoliniškikių garažų bendrija ten už guzikus nupirksi met garažą.

 • info

  O kokio tipo nama planuoji statyt? Atsiuskite savo projekta mums e-mail: [email protected] Takim, kaip pvz.: 200 m2 apšiltinta, 2 aukštų su garažu (garažo plotas 36 m2) namo konstrukcija (be apdailos) kainuos apie 38.200 tūkstančių eurų, t.y. apie 132 tūkst. Litų. Is viso su transportavimu, betonu C25/30, darbu (3 žm., 12 darbo dienų) kainuos apie 194 000 Litų be PVM. Parasykit, atsiusime platesnes info.

 • nuo

  Visas kainas dedu :) http://www.nulis.lt/statau-nama/

 • telesforas

  labas, pamatai per firmą labai brungiai kaštuos. dėdulė nusisamdė juodadarbius tai už 9000 Lt 130m2 namui be rūsio padarė,o firma paprašė 51000 Lt. būtų įdomu tavo statybų visas kainas matyt, gal sudėsi eigoje?