Cookie Consent by TermsFeed

24-a statybų diena

Viskas juda labai lėtai. Kodėl? Na pirma priežastis - oras, o antroji - meistras. Štai tokia savaitės išklotinė: pirmadienį dirbo, antradienį lijo, trečiadienį dirbo, ketvirtadienį dirbo, penktadienį lijo. Šeštadienį ryte buvo labai stiprus vėjas, šlapdriba. Ryte paskambino ir pasakė, kad važiuoja į miestą, o sekmadienį iš pat ryto grįš. Po pietų išsigiedrino, bet jo nebuvo. Sekmadienį ryte 9 pasakė, kad jau važiuoja. Atvažiavus apie 11 jo nebuvo. Telefono nekėlė, po to išjungė. Vėliau vėl nekėlė. Dingo. Katik prisiskambinau, tai pasirodo jau vakar vakare grįžo (bent taip sako). Taigi, šiandien darbai toliau juda.

Realiai jam porą gerų dienų reikia, kad užbaigtų sienas. Tada galima bus kelti gegnes ir jas sukti. Foto padarysiu, kai sienas užbaigs.

Palikite komentarąKomentarai
  • Remyga

    Ar pasirasei su juo sutarti? Siaip tureti dokumenta visada geriau negu nieko. Galima juk pasiskaiciuoti, kiek per diena padaro kubu (pvz. maziausiai) ar kiek valandu dirba, gal dar ka sugalvoti. Siandien baigiau pamatus, savaitgali darau uzpilima! Vahooo!

  • ...

    Tau karkaso sienos mediena permirks taip statant. Bus veliau problemu. Kiek zinau karkasiniu namu sienos statomos labai greitai ir tik giedru oru.

  • heh

    visada su tais meistrais taip.Ale logika kokia,isjungti telefona ir problemos nera:)