Cookie Consent by TermsFeed

16-a statybų diena

Kaip visi mato - oras nekoks. Taigi, meistras pradėjo dirbti antradienį. Aišku, kad lėtai sekėsi įsibėgėti. Trečiadienį vis nulydavo. Ketviradienį visą dieną lijo. Penktadienį dirbo. Šeštadienį jam kažkodėl prisireikė važiuoti į miestą ir grįžo tik vakare. Viena diena be lietaus veltui. Šiandien dirba, bet pastovisi lietus užeina ir praeina. Toks ir darbas... Na matosi, kad kai dirba - dirba greitai, bet orai labai nevykę. Tikiuosi kitą savaitę bus orai geresni ir kažkada jau pradėsim kelti gegnes.

Sklype yra molis, o ant viršaus apie 30 cm - juodžemis. Nuo pusės sklypo juodžemį nustūmė, po pamatais supyle žvyrą, vėliau ir į pamatus. Šalia liko šiokie tokia įduba. Ten visą laiką buvo drėgna žemė. Kai paliko - susidarė didelė bala. Taigi, atvažiavus šeštadienį vanduo dar nesiekė ten sukrautų lentų, bet jau nebedaug belikę buvo. Iškasėm duobes vandeniui nuleisti. Kasėm tol, kol iš apačios pradėjo sunktis vanduo. Gylis apie 70 cm. Subėgus vandeniu balos gerokai sumažėjo. Šiandien atvažiavus - duobės pustuštės. Matyt kažkur apačioje gruntinia ivandenys išsiurbė ir duobes. Labai puikiai pasisekė  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Mindaugas

  Nebuna blogo oro, buna netinkamai parinktas rubas :-)

 • mixxii

  VALDI -ar patenkintas karkasinuku?mes irgi norim.tai dabar renkam ju pliusus ir minusus.

 • Akvile

  o as vis dar leidimu stadijoj...... dabar pradesiu tik pavasari....

 • nuo

  Dabar statybas tęsia pasamdytas žmogus, nes man darbas. Atostogas jau visas išnaudojau. Aš tik savaitgaliais važiuoju dirbti. Jei tai būtų vasara - galima būtų ir vakarais. Dėl leidimo, tai jo iki šiol neturiu. Architektas labai jau lėtas.

 • Remyga

  Kada speji rasyti, kai statybas vykdai? O siaip puiki mintis! Smagu sutikti likimo draugu :) Labai artima ir aktualu, jau net nebezinai ar cia verta nervintis del visokiu trikdziu, kuriu statybose apstu. Tiesa, kaip su st. leidimu reikalai? Man uztruko nuo balandzio iki rugpjucio. Buvo planuota statybas pradeti liepa, o gavosi rugsejo pabaigoje. Dar oreliai sud...i. Dabar rostverka darome, tikiuosi sia savaite...

 • valdis

  uzuojauta del oru ir del darbu,as jau metai kaip gyvenu karkasiniame:)

 • nuo

  ;)

 • Silas

  Kad neapgauti publikos: kasiau tai aš, Vidmantas tik padėjo :)

 • w

  foto foto norim foto :)